TEDx Talks. Children in Their Talents, a Basic Right (Kiekvienas vaikas turi teisę į tai, kad jo talentas būtų matomas)It is the basic right of each child to be seen IN their talent. We need to create educational environments that enable each child to be in their talent. And help people to give words to children for their talent when they are in their talent. Luk Dewulf studied Educational Sciences and he is a pioneer in strengths- and talent- based thinking in The Netherlands and Belgium.


Kiekvienas vaikas turi teisę į tai, kad jo talentas būtų matomas. Turime sukurti edukacinę aplinką, kuri leistų kiekvienam vaikui pasijusti talentingam. Vaizdo įraše aptariama, kaip galėtume pastebėti ir pasakyti vaikams, kad šie yra talentingi.
Luk Dewulf studijavo edukologijos mokslus ir yra stiprybėmis bei talentais pagrįsto mąstymo pradininkas Nyderlanduose ir Belgijoje.


TEDx Talks.
2020-09-15.

0 komentarai (-ų):