School Education Gateway. School education for traveller communities across Europe (Ugdymas keliautojų bendruomenėms visoje Europoje)Seminare pristatomos Europos keliautojų bendruomenės švietimo tinklo ENTE veiklos. Tai mokyklų, organizacijų ir bažnyčių tinklas, įsipareigojęs užtikrinti, kad kiekvienas vaikas, kurio tėvai keliauja dėl profesijos ypatumų, turėtų tas pačias ugdymo galimybes kaip ir kiti mokiniai. 

The webinar introduces you to the work of the European Network for Traveller Education - ENTE, a network of schools, organisations and churches committed to ensuring that every child of a parent who is an occupational traveller gets the same educational opportunities as other children. 

Internetinė Europos mokyklinio ugdymo platforma „School Education Gateway“. 
2021-06-09

0 komentarai (-ų):