School Education Gateway. School education for traveller communities across Europe (Mokyklinis mokymas keliautojų bendruomenėms visoje Europoje)Internetinis seminaras pristato Europos keliautojų bendruomenės švietimo tinklo ENTE veiklas. Tai mokyklų, organizacijų ir bažnyčių tinklas, įsipareigojęs užtikrinti, kad kiekvienas vaikas, kurio tėvai keliauja dėl profesijos ypatumų, gautų tas pačias švietimo galimybes kaip ir kiti vaikai. 

The webinar introduces you to the work of the European Network for Traveller Education - ENTE, a network of schools, organisations and churches committed to ensuring that every child of a parent who is an occupational traveller gets the same educational opportunities as other children. 

Internetinė Europos mokyklinio ugdymo platforma „School Education Gateway“. 
2021-06-09

0 komentarai (-ų):