Kūrybingumo mokykla. Daugiau nei žmonių visuomenėIlgą laiką buvome pratę žmonių pasaulį laikyti išskirtiniu ir tarsi atsieti nuo gamtos. Tačiau šiandien – žvelgdami į miškus, pelkes ir okeanus – matome daugybę mus siejančių ryšių. Ko galime išmokti iš ekosistemų? Kaip galime geriau jas pažinti? Ar jos gali atverti naujus žmogaus supratimo būdus? 
Laidos svečiai: Aistė Ambrazevičiūtė, architektė ir dizainerė; Jurga Daubaraitė ir Jonas Žukauskas, architektai, kūrėjai, teoretikai ir kuratoriai; Mindaugas Gapševičius, naujųjų medijų ir tarpdisciplinis kūrėjas; Mindaugas Survila, kino kūrėjas, filmo „Sengirė“ autorius; Nomeda ir Gediminas Urbonai - duetas, kuriantis ekokritinį ir socialiai orientuotą meną; Vilniaus universiteto Geomokslų instituto mokslininkas Andrej Spiridonov; Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokslininkas Saulius Serva. Laida skirta projektui „Fenomenais grįstas ugdymas“. 
 Kūrybingumo mokykla. 
2021-06-07

0 komentarai (-ų):