Paroda „Mokykla 2020“. Ką darau mokykloje kitaip po nuotolinio darbo? (su vertimu į gestų k.)Renginyje nagrinėjama, kaip pritaikyti virtualią mokymo(si) aplinką „Moodle“, organizuojant matematikos, fizikos ir informacinių technologijų pamokas. Aptariama refleksijų, interaktyvaus mokymo kūrybinė patirtis. Pristatoma, kaip skirtingų poreikių ir gebėjimų mokiniams diferencijuoti užduotis, padedančias greitai ir veiksmingai į(si)vertinti žinias. Pristatoma interaktyvi veikla „Kaip skaitmenizacija pakeitė mano pamoką?“. 

Lektoriai: Ingrida Kupčiūnienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė, Sandra Kavaliauskienė, matematikos vyresnioji mokytoja, Gražina Kairevičienė, fizikos vyresnioji mokytoja, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija. 
Moderuoja Giedrė Čiapienė ir Ignas Stanislovaitis, Nacionalinės švietimo agentūros atstovai. 

Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):