Lietuvos laisvosios rinkos institutas. Kaip prie nuotolinio ugdymo prisitaikė privačios mokyklos ir neformalus ugdymas?Mokslo metai artėja į pabaigą, kartu su jais ir dar vieni metai, praleisti prie ne mokyklos, o namų suole, pamokoms vykstant nuotoliniu būdu. Prie jo prisitaikyti teko visai švietimo bendruomenei. Kai kuriems pavyko geriau, kai kuriems įsivažiuoti buvo sunku, treti – ką daryti žinojo iš karto. Šiandien net ir tuos užsiėmimus, kurie kažkada be gyvo bendravimo atrodę neįmanomi, vedame nuotoliniu būdu. Apie visą tai – kaip prie nuotolinio ugdymo prisitaikė privačios mokyklos, laidoje kalbasi Vilniaus privačios gimnazijos projektų ir rinkodaros vadovė Agnė Liubertaitė-Amšiejė ir šokio mokytoja, savo vardo šokio studijos vadovė Agnė Kavaliauskaitė. 
Lietuvos laisvosios rinkos institutas. 
2021-06-21

0 komentarai (-ų):