Nacionalinė švietimo agentūra. Vaizdo konferencija-diskusija pirmus dvejus metus dirbantiems švietimo įstaigų vadovams2021 m. birželio 17 d. 15 val. Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyrius organizavo vaizdo konferenciją-diskusiją pradedantiesiems švietimo įstaigų vadovams. Renginio tikslas – skatinti pirmus dvejus metus dirbančių švietimo įstaigų vadovų bendradarbiavimą ir teikti švietimo pagalbą. Tai jau antrasis susitikimas, kurio pirmojoje dalyje savo patirtimi dalinosi patys vadovai. Apie mokyklos direktoriaus kilniąją misiją, dažniausiai pasitaikančius iššūkius vadovo profesiniame kelyje, kurie augina, pasidalino vadovas mentorius Miša Jakobas. Antrojoje konferencijos dalyje vyko diskusija su dalyviais: kaip pavyko užmegzti ryšį su mokyklos bendruomene, su kokiais iššūkiais susidūrė, kaip juos sprendė, kokios pagalbos sulaukė iš mokyklos steigėjo? 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-06-18

0 komentarai (-ų):