Nacionalinė švietimo agentūra. Vaizdo konferencija-diskusija „Pavaduotojų lyderystė: nuotolinio ir kontaktinio mokymosi derinimas, mokymasis lauke“Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyriaus organizuojamo viešųjų konsultacijų ciklo „Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas“ vaizdo konferencijos-diskusijos „Pavaduotojų lyderystė: nuotolinio ir kontaktinio mokymosi derinimas, mokymasis lauke“, skirtos bendrojo ugdymo mokyklų direktorių pavaduotojams ugdymui vaizdo įrašas. Vaizdo konferencijoje-diskusijoje kalbama apie nuotolinio ir kontaktinio mokymosi proceso organizavimo būdų derinimą, adaptaciją grįžus į mokyklą, mokymąsi lauke gegužės ir vasaros mėnesiais. Konferenciją-diskusiją moderuoja ir apibendrina Albina Vilimienė, Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų veiklos plėtros skyriaus vedėja. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-06-02

0 komentarai (-ų):