Paroda „Mokykla 2020“. Kompetencijomis grįstos ugdymo programos: tarptautinės tendencijos ir palankus poveikis Lietuvos švietimuiDr. Philas Lambertas savo pristatyme apžvelgs įvairių pasaulio šalių švietimo kaitos kryptis, kurioms skiriama daugiausia dėmesio, įgyvendinant kompetencijomis grįstas ugdymo programas. Jis supažindins su pagrindiniais šių krypčių elementais, mokymui ir mokymuisi palankiu poveikiu bei reikšme. Taip pat ekspertas pakomentuos Lietuvos ugdymo programos analizę, aptars galimybes, kaip derinti ugdymo turinį prie dabartinių aplinkybių, išsikeltų tikslų ir laukiamų rezultatų. 
Lektorius: dr. Philas Lambertas. Moderuoja Irena Raudienė, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovė.
Švietimo inovacijų paroda „Paroda Mokykla 2020“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“. 
2020 m. lapkričio 20–21 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):