Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Tarptautinio projekto „Aš – gamtininkas“ nuotolinė konferencija. Kas slepiasi po kelmu ir akmeniu?Pranešimą „Kas slepiasi po akmeniu ir kelmu“ pristato Estera Jurkutė, Karolina Starkutė, (mokytoja Rasa Vaišvilienė, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla). 
2021 m. birželio 8 dieną 48 mokiniai iš įvairių Lietuvos kampelių savo mokslinius pranešimus pristatė tarptautinio projekto „Aš– gamtininkas“ nuotolinėje konferencijoje. Projekte dalyvavo mokiniai, besidomintys ornitologija, entomologija, teriologija, botanika, mikologija ir siekiantys žinių ir gebėjimų tobulinimo šiose srityse. Nepaprastai įdomūs, originalūs ir puikiai pristatyti pranešimai stebino vertinimo komisiją ir kviestinius lektorius. Pranešimuose vyravo biologinės įvairovės (augalų, gyvūnų, kerpių) stebėjimai ir tyrimai. Džiugu, kad mokiniai puikiai įsisavina ir naudoja šiuolaikines informacines technologijas ir mobiliąsias išmaniąsias programėles tyrimams, stebėjimams papildyti. 
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2021-06-14

0 komentarai (-ų):