Nacionalinė švietimo agentūra. Pavaduotojų lyderystė: 2020–2021 mokslo metų iššūkiai, brandinę asmeninį profesionalumąNacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyriaus organizuojamo viešųjų konsultacijų ciklo „Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas“ vaizdo konferencijos-diskusijos „Pavaduotojų lyderystė: 2020–2021 mokslo metų iššūkiai, brandinę asmeninį profesionalumą“, skirtos bendrojo ugdymo mokyklų direktorių pavaduotojams ugdymui, vaizdo įrašas. Vaizdo konferencijoje-diskusijoje kalbama apie 2020–2021 mokslo metais pavaduotojams tekusius iššūkius, jų įveikimą, atradimus, gerąją praktiką.
Praktinė patirtis: Jurgita Mackevičiūtė, Vilniaus Juodšilių „Šilo“ gimnazijos pavaduotoja ugdymui, Rasa Alaburdienė, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus, Palmira Jurgilienė, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro gimnazijos skyriaus vedėja.
Eksperto įžvalgos: Profesionalumas, kompetencijos, mokinių poreikiai. Dr. Vida Kazragytė, Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų plėtros skyriaus metodininkė.
Konferenciją-diskusiją moderuoja ir apibendrina Albina Vilimienė, Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų veiklos plėtros skyriaus vedėja.
Nacionalinė švietimo agentūra.
2021-06-30

0 komentarai (-ų):