Nacionalinė švietimo agentūra. Viešoji konsultacija „Kolegialus grįžtamasis ryšys – veiksmingas mokytojų mokymosi metodas“2021 m. gegužės 20 d. vyko Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyriaus organizuota vaizdo konferencija „Kolegialus grįžtamasis ryšys – veiksmingas mokytojų mokymosi metodas“. Šiuo renginiu tęsiamas viešųjų konsultacijų ciklo „Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas“ praktinės patirties dalijimasis ir bendradarbiavimas teikiant švietimo pagalbą. Konsultacijoje kalbėta apie kolegialaus grįžtamojo ryšio metodo taikymą mokytojų metodinėse grupėse, mokymosi komandose. Mokyklų veiklos plėtros skyriaus metodininkė Laimos Gudaitės kalbėjo apie kolegialų grįžtamąjį ryšį – kaip veiksmingą mokytojų mokymosi metodą. Praktine patirtimi, kaip kolegialus grįžtamasis ryšys padeda siekti mokyklos strateginių tikslų, stiprina mokytojų kompetencijas, dalijosi Utenos r. Krašuonos progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Viktorija Vilūnienė ir dailės mokytoja ekspertė Dalia Puodžiukienė. Apie kolegialaus grįžtamojo ryšio įtaką mokinių pasiekimams ir pažangai – Kėdainių r. Šėtos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Širkienė ir matematikos mokytoja metodininkė Vaidutė Kleivienė. 
Konsultaciją apibendrino švietimo ekspertas dr. Aurimas Marijus Juozaitis. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-06-02

0 komentarai (-ų):