Kūrybingumo mokykla. Kūrybingumo paslaptisKūrybos ekspertai nuo seniausių laikų buvo menininkai. Tačiau šiandien šios temos griebiasi psichologai, neuromokslininkai ir edukologai. Ar galime kūrybingumą tirti moksliškai? Ar jį įmanoma pamatuoti? Ir amžinas klausimas – ar genijais gimstama ar tampama? Laidos svečiai: Aistė Ambrazevičiūtė, architektė ir dizainerė; Julijonas Urbonas, menininkas, dizaineris, tarpdisciplinis tyrėjas; Mindaugas Gapševičius, naujųjų medijų ir tarpdisciplinis kūrėjas; Mindaugas Survila, kino kūrėjas, filmo „Sengirė“ autorius; Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokslininkė Urtė Neniškytė; Vilniaus universiteto Psichologijos instituto mokslininkė Sigita Girdzijauskienė. Laida skirta projektui „Fenomenais grįstas ugdymas“. 
Kūrybingumo mokykla. 
2021-06-03

0 komentarai (-ų):