VU Filosofijos fakultetas. Consilium educationis seminaras „Ateities mokyklos scenarijai: šiandienos prognozės rytdienai“2021 m. gegužės mėn. 24 d. įvyko Consilium educationis seminaras „Ateities mokyklos scenarijai: šiandienos prognozės rytdienai“. Seminaro metu pristatomo diskusijai projekto idėja ir tikslas yra spręsti Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos situaciją, kurioje mokykla gali būti vertinama kaip „įstrigusi ir pasimetusi“ nežinioje. Ir ne tik mokykla, bet ir ją strateguojanti švietimo politika. Kas toliau? Kokia ateitis? Kopijuojami europiniai, kitų šalių kaitos ir vystymo modeliai, ir sykiu blaškomasi, kurį iš jų yra geriausia Lietuvai pasirinkti. Projekto grupė pateiks akademiniame lauke jau svarstomus įvairius futurologinius mokyklos scenarijus, vizionieriškas įžvalgas bei tarptautinių organizacijų rekomendacijų ateičiai analizę, fokusuojantis į tai, kas būtų tinkamiausia Lietuvos mokyklos kontekstui artimoje ir tolimoje perspektyvoje. Pranešėjai: prof. Lilija Duoblienė, asist dr. Sandra Kairė, lekt. Justina Garbauskaitė-Jakimovska, lekt. Jogaila Vaitekaitis. Consilium Educationis moderatorė – profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė. 
VU Filosofijos fakultetas. 
2021-05-27

0 komentarai (-ų):