Kūrybingumo mokykla. Įkurti naują valstybęNors gyvename modernios demokratijos santvarkoje, iki šiol nerimsta diskusijos – kokia valdymo forma būtų geriausia? XXI a. neišvengiamai asocijuojamas su demokratijos pergale, tačiau, jei tai tiesa, kaip paaiškinsime tokį platų spektrą išlikusių valdžios rūšių visame pasaulyje? Šioje laidoje mėginsime pasitelkti vizionierius, kurie galėtų mėginti išrasti dar neegzistuojančias santvarkos formas. Pateikiamos politologų, sociologų, teisininkų ar net biologų pozicijos.
Laidos svečiai:
Vilniaus universiteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto mokslininkė Rūta Žiliukaitė; Vilniaus universiteto Teisės fakulteto mokslininkė Indrė Žvaigždinienė; Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorė Margarita Šešelgytė.
Laida skirta projektui „Fenomenais grįstas ugdymas“.
Kūrybingumo mokykla.
2021-05-10

0 komentarai (-ų):