Lietuvos nacionalinė biblioteka. Geriausių 2020 metų knygų vaikams ir paaugliams apdovanojimų ceremonijaKviečiame stebėti tradicinius Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus Geriausių 2020 metų knygų vaikams ir paaugliams apdovanojimus, kurie bus įteikti iškilmingos ceremonijos Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje metu gegužės 30 d. 19 val. Puikia tradicija virtę kasmetiniai apdovanojimai bus teikiami jau 29-ą kartą. Geriausios metų knygos bus apdovanotos aštuoniose kategorijose – už geriausią metų knygą vaikams ir paaugliams, geriausią paveikslėlių knygą vaikams, gražiausią metų knygą, reikšmingiausius ir meniškiausius metų vertimus vaikams ir paaugliams, geriausią pažintinę metų knygą, reikšmingiausią metų debiutą bei už metų vaikų literatūros tyrinėjimus, sklaidą ar skaitymo skatinimo veiklą. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-05-31

0 komentarai (-ų):