Nacionalinė švietimo agentūra. Vaizdo konferencija pirmus dvejus metus dirbantiems švietimo įstaigų vadovamsNacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyrius organizavo vaizdo konferenciją, kuri skirta pirmus dvejus metus dirbantiems švietimo įstaigų vadovams. Renginio tikslas – skatinti pirmus dvejus metus dirbančių švietimo įstaigų vadovų bendradarbiavimą ir teikti švietimo pagalbą. Virtualiame susitikime buvo apžvelgta bendradarbiavimo galimybės, apie lyderio įtaką komandos darbui dalinosi Alytaus lopšelio-darželio „Volungėlė“ direktorė, švietimo įstaigų vadovė mentorė Aušra Plytninkaitė.Šiuo renginiu buvo tęsiamas Mokyklų veiklos plėtros skyriaus organizuojamo viešųjų konsultacijų ciklas „Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas“. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-05-19

0 komentarai (-ų):