Lietuvos nacionalinė biblioteka. Konferencija „Taikaus pasipriešinimo galia – patirtis ir perspektyvos“Kviečiame stebėti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vykusios mokslinės konferencijos „Taikaus pasipriešinimo galia – patirtis ir perspektyvos. Pagerbiant neginkluotą rezistenciją“ tiesioginę transliaciją. Konferenciją, skirtą Pilietinio pasipriešinimo dienai, organizuoja Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos. Konferencijos programą rasite Nacionalinės bibliotekos interneto svetainėje lnb.lt. Šios konferencijos tikslas – remiantis kovos už Lietuvos laisvę dalyvių prisiminimais ir pilietinio pasipriešinimo tematikos tyrinėtojų įžvalgomis, panagrinėti, kas paskatino žmones kovoti pilietinio (pogrindinio) pasipriešinimo fronte ir kokį poveikį ši kova turėjo okupacinei sistemai, pasidalinti įžvalgomis apie šiandienos visuomenės ir valstybės visuotinį pasirengimą atremti galimas grėsmes. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-05-13

0 komentarai (-ų):