Lietuvos nacionalinė biblioteka. IBBY geriausių 2020 m. knygų vaikams ir paaugliams premijų nominantų paskelbimasTarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius, kasmet teikiantis premijas už geriausias metų knygas vaikams ir paaugliams bei vaikų literatūros tyrimus ir sklaidą, gegužės 7 d. 12 val. paskelbs 2020 m. premijų nominantų sąrašą. Premijas kasmet gauna geriausių ir reikšmingiausių vaikų ir paauglių knygų rašytojai, iliustruotojai, vertėjai. Iš viso teikiamos 8 premijos. Viena premija skiriama ir už vaikų literatūros tyrimus ar aktyviai vykdomas skaitymo skatinimo veiklas. Premijų laureatai paaiškės gegužės pabaigoje iškilmingos ceremonijos Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje metu. IBBY Lietuvos skyriaus metų knygų apdovanojimai bus teikiami dvidešimt devintą kartą. 
Nominantus paskelbs IBBY Lietuvos skyriaus pirmininkė Inga Mitunevičiūtė. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-05-10

0 komentarai (-ų):