Kūrybingumo mokykla. Sukurti naują muziejųMuziejus yra palyginti nesenas išradimas. Jame telpa ne tik meno, bet ir modernios visuomenės istorija. Ką mes laikome vertu stebėjimo? Ar šiandien muziejus vis dar reikalingas žinių skaitmenizacijos ir meno demokratiškėjimo epochoje? Ar artefaktai bei kolekcijos ir toliau slėpsis už pertvarų, o gal muziejai pasiryžę keistis? Įtraukiamos geografijos, istorijos, gyvybės mokslų, menotyros perspektyvos. Laidos svečiai: Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė; Pakui Hardware (Neringa Černiauskaitė ir Ugnius Gelguda), tarpsritinio meno duetas; Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto mokslininkė Marija Drėmaitė; Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto mokslininkė Rūta Šermukšnytė. 
Laida skirta projektui „Fenomenais grįstas ugdymas“. 
Kūrybingumo mokykla. 
2021-05-17

0 komentarai (-ų):