STEAMuko eksperimentai. Kiaušinis ant vandensAr žinojote, kokiomis savybėmis pasižymi Negyvosios jūros vanduo, kuris leidžia tiesiog atsigulti ir plūduriuoti? Ekperimentas „Kiaušinis ant vandens“ paaiškins kietųjų kūnų padėtį skysčiuose.

Edukacinio medijų projekto „STEAM‘uko eksperimentai“ auditorija – pradinių klasių pedagogai, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų auklėtojai, 4–10 metų vaikai ir jų tėvai.

Alternatyvų Lietuvoje neturintys edukaciniai videoreportažai parengti remiantis Šiaulių universiteto mokslininkių (doc. dr. Violeta Šlekienė, doc. dr. Renata Bilbokaitė, dc. dr. Loreta Ragulienė, lekt. Ingrida Donielienė) 2020 m. pristatyta gamtamokslinio ugdymo metodine priemone „STEAMuko kelionė rudenėliu“. Eksperimentą demonstruoja STEAMuko bičiuliai Giedrius (ŠU integruotų gamtos mokslų pedagogikos studentas), Goda (ŠU pradinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogikos studentė).

*Metodinių priemonių parengimą iš dalies finansavo Šiaulių miesto savivaldybė, vykdant projektą – programą “STEAM ugdymas lyderystei”.

2020 m. kovo 27 d., Šiauliai.
Šiaulių universitetas.


0 komentarai (-ų):