Lietuvos nacionalinė biblioteka. Meno edukacijų ciklas. Spalva ir formaTrečiojoje meno edukacijų paskaitoje „Spalva ir forma“ edukatorė Eglė Jovaišaitė teigia, jog mūsų suvokimas akimirksniu leidžia „įvertinti“ meno kūrinį. Tačiau kas lemia šį apsisprendimą? Ar tik ne kiekvieno iš mūsų istorija ir patirtis? Mokymasis rinktis tarp skirtingų spalvų, jų santykių variacijų leidžia atpažinti ir išplėsti savo galimybes. Taip keičiasi suvokimo ribos. Paprastos meno kompozicijos taisyklės apie formų, spalvų derinius išmoko nebijoti jas paneigti bei remtis savo pastangų ir patirčių autentiškumu.

Šiai pamokai Jums reikalingos šios priemonės: popierius, guašas, teptukai, vanduo.
Drąsiai leiskitės į spalvos ir formos harmonijos paieškas!

Pamoką parengė Eglė Jovaišaitė.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.
2020 m. balandžio 7 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):