School Education Gateway. Formative assessment: from theory to practice (Formuojamasis vertinimas: nuo teorijos link praktikos)What is formative assessment? How can it be used in student evaluations? During this webinar, the speakers share their insights and expertise on how to embed formative assessment in classrooms. The webinar gives participants an overview of what formative assessment is, what it is not, and how it can complement other forms of student evaluation.

Kas yra formuojamasis vertinimas? Kaip jį galima panaudoti vertinant mokinius? Pranešėjai dalijasi savo įžvalgomis ir patirtimi, kaip klasėse integruoti formuojamąjį vertinimą. Apžvelgiama, kas yra formuojamasis vertinimas ir kaip jis gali papildyti kitas mokinių vertinimo formas.
 
Europos Komisijos portalas mokykloms „School Education Gateway“
2020-04-07

0 komentarai (-ų):