VAIZDOPAMOKOS.LT įvairių dalykų mokytojams

Išmaniojoje mokykloje Vaizdopamokos.lt viešinamos nemokamos inovatyvių Lietuvos mokytojų sukurtos vaizdo pamokos.

Visuomeniniais pagrindais kuriamas individualizuoto mokymosi projektas www.vaizdopamokos.lt - virtuali mokykla, kurioje kaupiamos Lietuvos mokytojų įrašytos trumpos pamokos. Pamokos atitinka švietimo ministerijos patvirtintą programą. Iš jų, įvairaus amžiaus mokiniai, nemokamai mokosi, jiems patogiu metu, tinkamoje vietoje naudojant kompiuterį, planšete ar mobilųjį telefoną.

Pamokas neatlygintinai kuria profesionalūs Lietuvos mokytojai. Mokytojai švietimo entuziastų vedamuose seminaruose išmoksta ne tik įrašinėti vaizdo pamokas, bet ir praktiškai panaudoti informacines technologijas, buriasi į virtualias bendruomenes.

0 komentarai (-ų):