Lietuvos nacionalinė biblioteka. Meno edukacijų ciklas.3 formosMeno edukacijų ciklas kūrybiškai prisitaiko prie aplinkybių ir ramiai tęsia pamokas kiekvieną antradienį. Jau trečius metus vykstantys užsiėmimai supažindina lankytojus su meno pagrindais ir kompozicijos užduotimis. Šiuo laikotarpiu galima pozityviai pažvelgti į situaciją ir neprarasti kūrybiškumo. Lavintis ir piešti galima ir savarankiškai namuose, išklausius šios paskaitos. Šios dienos tema - „3 formos“. Trys pagrindinės geometrinės formos - trikampis, kvadratas, apskritimas - taria lemiamą žodį kūrinio struktūroje. Būtent šių formų pasireiškimas yra labai svarbus ir modernistų tapyboje. Šioje pamokoje labai atidžiai pažvelgsime į K. Malevič kūrybą, kuri turi suprematistinį požiūrį. Tai turėjo įtakos ir lietuvių modernisto V. Kairiūkščio kūrybai.

Reikalingos darbo priemonės: popierius, guašas, akrilas, teptukai, vanduo indeliuose.

Pamoką parengė Eglė Jovaišaitė.
2020 m. kovo 24 d., Vilnius.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

0 komentarai (-ų):