Nuotolinis mokymas. Kaip motyvuoti vaikus mokytis nuotoliniu būdu?Ugdymo procesui persikėlus į internetines platformas, tėvams kyla naujų iššūkių ir nemažai klausimų: ar padėti vaikams mokytis, kaip suprasti jų elgesį, kas padeda motyvuoti atlikti užduotis savarankiškai ir kt. Paskaitoje „Kaip motyvuoti vaikus mokytis nuotoliniu būdu?" Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė pataria, kaip kalbėtis su vaiku, jeigu jis nenori jungtis prie pamokų ar atlikti namų darbų. Pateikia rekomendacijų, kaip motyvuoti tokiam mokymuisi: padrąsinti, nuraminti, pasidžiaugti pasiekimais. Padeda suprasti, kodėl tėvams nederėtų atlikti namų darbų, papildomai aiškinti naujos temos ar pamokų metu būti kartu su vaiku.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.
2020 m. balandžio 16 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):