VU mokslas be pamokslų. Kaip augalai gali padėti aptikti bombas ir dingusius žmones?MOKSLAS BE PAMOKSLŲ – Vilniaus universiteto tinklalaidė, kuria siekiama ne moralizuoti ar pamokslauti, bet sužadinti smalsumą mokslo temoms. Išsamūs pokalbiai su Vilniaus universiteto mokslininkais padės klausytojams plėsti akiratį, skatins mąstyti savo galva ir gal net privers pakeisti nuomonę ar suabejoti nusistovėjusiomis „tiesomis“. Aštuonioliktame epizode VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė dr. Radvilė Rimgailė-Voicik pasakoja, jog į augalus pažvelgus iš futuristinės perspektyvos, galėtume atrasti beribes naujo pritaikymo ir tyrimų galimybes. Kaip augalai, skiriant daugiau dėmesio jų tyrimams, gali padėti aptikti bombas ir net dingusių žmonių kūnus? Vilniaus universitetas. 2021-09-30

0 komentarai (-ų):