Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjunga. Vaizdo pamokų ciklas „Rašinio kūrimo koordinatės“. Kontekstas ir jo rūšys. Kaip kontekstu naudotis rašinyje (7)


Mokytojos ekspertės Nijolės Bartašiūnienės parengtas vaizdo pamokų ciklas, kuris padės geriau suprasti, kaip rašyti rašinius. Aptariami ir literatūriniai, ir samprotavimo rašiniai, nurodomi jų skiriamieji bruožai, detaliai analizuojama, kaip kokybiškai samprotauti ir analizuoti literatūros kūrinius.

Šioje pamokoje išsiaiškinama, kas yra kontekstas ir kokios yra jo rūšys. Aptariamas formalaus, susieto su analize ir perteklinio konteksto vartojimas rašinyje. Trečią pamokos potemę – konteksto sąsaja su vertybėmis - siūloma ištirti ir padaryti išvadas patiems mokiniams

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjunga. 
2021-09-09

0 komentarai (-ų):