Lietuvos nacionalinė biblioteka. Daivos Ivanauskaitės pranešimas „Atrandant paparčio žiedą: istorijų pasakojimas edukaciniuose užsiėmimuose vaikams“Daiva Ivanauskaitė pranešime „Atrandant paparčio žiedą: istorijų pasakojimas edukaciniuose užsiėmimuose vaikams“ dalinasi sakytinio istorijų pasakojimo metodais ir atvejais, kaip sujungti istorijų pasakojimą su praktinėmis kūrybinėmis įvairių disciplinų veiklomis per užsiėmimus ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Daiva Ivanauskaitė – profesionali pasakotoja, tarptautinių pasakojimo festivalių kuratorė ir dalyvė. Daiva Ivanauskaitė baigė Scottish Storytelling Centre pasakotojų rengimo programą ir buvo įtraukta į Škotijos profesionalių pasakotojų registrą bei Scottish Book Trust autorių sąrašą. Daivos Ivanauskaitės pristatomą repertuarą sudaro lietuviškos, škotiškos ir pasaulinės pasakos. Pasitelkdama tradicijas pasakotoja kuria ir improvizuoja savitas istorijas. Daiva Ivanauskaitė aktyviai dalyvauja vietiniuose ir tarptautiniuose pasakojimo festivaliuose. Šie mokymai yra viena iš Skaitymo skatinimo programos, kurios įgyvendinimą finansuoja Kultūros ministerija, priemonių.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.
2021-09-15

0 komentarai (-ų):