Nacionalinė biblioteka kviečia į nuotolinius kūrybinio rašymo kursus jaunimuiAtkreipdama dėmesį į kokybiškų kūrybinio rašymo kursų Lietuvoje trūkumą ir norėdama sukurti alternatyvą šiuo metu populiarėjantiems, tačiau neretai abejotinos kokybės komerciniams kūrybinio rašymo kursams internete, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su Lietuvos rašytojais, antrą kartą organizuoja kokybiškus ir profesionalius nemokamus kūrybinio rašymo mokymus 9–11 klasių moksleiviams. 
Kviečiame moksleivius, kurie domisi literatūra, skaito ir rašo, nesvarbu ką – eilėraščius, trumpus apsakymus ar tiesiog dienoraštį – užsirašyti į Nacionalinės bibliotekos organizuojamus nemokamus nuotolinius kūrybinio rašymo kursus. Moksleiviams dėstys žymūs Lietuvos rašytojai: knygų paaugliams autorė Ilona Ežerinytė, poetas, dramaturgas Mindaugas Nastaravičius, poetas, literatūros žurnalo „Metai“ vyr. redaktorius Antanas Šimkus. Kursus sudarys 4 grupiniai užsiėmimai su rašytojais bei kelios individualios konsultacijos. 
Kviečiame registruotis 9–11 klasių moksleivius. Dalyvio anketą rasite čia: https://bit.ly/2V3ZUy0 
Apie tikslias kursų datas informuosime atrinktus kandidatus. Užsiėmimai vyks po pamokų, moksleiviams patogiu laiku. 
Kilus klausimams rašykite edukacijos@lnb.lt 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-09-02

0 komentarai (-ų):