Lietuvos nacionalinė biblioteka. Mildos Varnauskaitės pranešimas „Istorijų pasakojimas – neliečiama muziejinė vertybė ar besikeičianti kasdieninė praktika?“Milda Varnauskaitė pranešime „Istorijų pasakojimas – neliečiama muziejinė vertybė ar besikeičianti kasdieninė praktika?“ aptaria žodinio pasakojimo reikšmę. Ir atsako į klausimą ar norėdami, kad mūsų istorijos išliktų ateinančios kartoms, turėtume jas uždaryti po stiklu ar visgi išleisti į pasaulį ir priimti jų kaitą? Milda Varnauskaitė – profesionali istorijų pasakotoja bei šio meno mokytoja, gyvena ir dirba Amsterdame (Nyderlandai). Kaip pasakotoja dalyvauja įvairiuose renginiuose Nyderlanduose ir Lietuvoje, dalinasi biografiniais, folkloriniais, istoriniais ir kitokiais pasakojimais. Milda Varnauskaitė yra baigusi Mezrab istorijų pasakojimo mokyklą (Mezrab Storytelling School) Amsterdame ir šiuo metu dirba Mezrab kultūros centre, viename didžiausių pasakojimo meno centrų Europoje. Šie mokymai yra viena iš Skaitymo skatinimo programos, kurios įgyvendinimą finansuoja Kultūros ministerija, priemonių. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-09-07

0 komentarai (-ų):