Nacionalinė švietimo agentūra. Vaizdo konferencija „Kaip ir KAIP: hibridinė pamoka?“Nacionalinė švietimo agentūra suorganizavo švietimo bendruomenei skirtą nuotolinę vaizdo konferenciją „Kaip ir KAIP: hibridinė pamoka?“. Šio renginio tikslas – pristatyti ir praktiškai parodyti galimybes, kaip kūrybiškai ir šiuolaikiškai ugdyti mokinį, naudojant turimas ir galimas technologijas taikant hibridinio mokymo būdą. 
Hibridinėje pamokoje susijungė kelios skirtingos hibridinės klasės iš visos Lietuvos. Tiesioginės transliacijos metu interaktyviai parodyti skirtingų mokyklų hibridinių pamokų organizavimo modeliai ir technologijos, pasidalyta skirtingų mokomųjų dalykų pavyzdžiais, pateiktos rekomendacijos mokytojams apie ugdymo turinio įgyvendinimą hibridinės pamokos metu, galimi kūrybiški technologiniai sprendimai. 
Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-09-07

0 komentarai (-ų):