Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė Kalba kalba #28. Apie meilę chemijai, kirčiavimui ir muzikaiĮ paskutinę šių metų laidą pasikvietėme Vilniaus universiteto profesorių, buvusį Filologijos fakulteto dekaną, kalbininką Bonifacą Stundžią. Kalbėjomės apie jo kelią į universitetą, akademijoje praleistus metus, gražiausius prisiminimus ir pomėgius – meną, literatūrą, muziką ir, žinoma, chemiją. Kalbina Ernesta Kazakėnaitė. 
„Kalba kalbà“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Skirtingų sričių atstovės – dr. Ernesta Kazakėnaitė ir dokt. Eleonora Terleckienė, laidose kalbina fakulteto studentus, dėstytojus ir alumnus. 

Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė Kalba kalba. 
 2022-12-28

0 komentarai (-ų):