Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Alytaus STEAM centras paminėjo 1-ąjį gimtadienįŠių metų pabaigoje Alytaus STEAM centras švenčia vienerių metų sukaktį. Šia proga sukvietė ir taip neretai centre besilankančius mokinius išbandyti praktinės inžinerijos, technologijų veiklas. Šis centras skirtas ne tik Alytaus miesto ir rajono savivaldybės, bet ir Lazdijų, Varėnos rajonų, Druskininkų savivaldybių gimnazijų mokiniams bei mokytojams. Čia mokiniai gali praktiškai susipažinti su gamtos, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų dėsniais ir naujausiais išradimais, savarankiškai eksperimentuoti ir kurti 4-iose laboratorijose. 

STEAM atviros prieigos centras – tai modernių technologijų telkinys, kuriame, bendradarbiaujant mokslininkams, savivaldybėms, verslininkams, sudaromos sąlygos mokiniams per pamokas ar po jų atlikti eksperimentinius tyrimus, konstruoti, modeliuoti, susipažinti su mokslo inovacijomis, įsitraukti į inžinerinį, gamtamokslinį ugdymą. 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
2022-12-13

0 komentarai (-ų):