Nacionalinė švietimo agentūra. Duomenų apdorojimas, analizė ir vizualizavimas su MS Excel Power Querry ir Pivot įskiepiaisNuotoliniai mokymai „Duomenų analizė ir vizualizavimas su MS Excel Pivot įskiepiu“. Mokymai skirti mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo grupių nariams, mokyklų vadovams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams.Mokymuose analizuosime, kaip galima įvairių klasės lygmens šaltinių (dienyno, kontrolinių darbų rezultatų, apklausų rezultatų) duomenis sujungti (subendrinti), vizualizuoti ir taikyti ugdomosios veiklos kokybei įsivertinti. 

Mokymus veda dr. Saulius Preidys, Vilniaus universiteto Informacinių technologijų paslaugų centro Informacinių technologijų paslaugų valdymo skyriaus elektroninių mokymų technologijų ekspertas. 

Nacionalinė švietimo agentūra 
2022-12-06

0 komentarai (-ų):