Nacionalinė švietimo agentūra. Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl skaitmeninių technologijų diegimoViešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl skaitmeninių technologijų diegimo, jų panaudojimo ugdymo turiniui įgyvendinti, mokytojų mokymuisi“. Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyriaus organizuojamo viešųjų konsultacijų ciklo „Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas“ viešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl skaitmeninių technologijų diegimo, jų panaudojimo ugdymo turiniui įgyvendinti, mokytojų mokymuisi“. 
Ši viešoji konsultacija yra skirta supažindinti su 2021 m. Kauno technologijos universiteto mokslininkų atlikto tyrimo „Dirbtinio intelekto ir skaitmeninių technologijų panaudojimo sprendimai švietimo kokybei gerinti reaguojant į COVID-19“ rezultatais. Renginio metu kalbama apie skaitmeninių technologijų įsigijimą mokyklos ir savivaldybės lygmeniu, skaitmeninių technologijų naudojimo sąsajas su ugdymo turinio įgyvendinimu, mokytojų mokymąsi naudoti skaitmenines technologijas, technines skaitmeninių technologijų panaudojimo sąlygas (interneto ryšį, kt.). 

Nacionalinė švietimo agentūra 
2022-10-21

0 komentarai (-ų):