A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. Loretos Tamulaitienės knygos „Paraščių vaikai“ pristatymasTai knyga apie mažuosius kovotojus. Tuos, kurie susiduria su gyvenimo tikrove, kokios daugeliui iš mūsų neteko patirti. Šioje kovoje išlieka vienas kitas, atkakliausias. Kovojama dėl dėmesio, meilės, o kartais ir dėl išlikimo. Norint kovotojus suvaldyti, jiems padėti, ieškoma vis naujų būdų, o jie išradingai apeina šias pastangas. Knygoje pasakojama apie vaikus, gyvenančius socialiai jautriose šeimose, stokojančius socialinių įgūdžių, užaugusius be meilės, be išugdytos atsakomybės, nesugebančius planuoti savo gyvenimo. Tokių žmonių – ištisos kartos. 

Loreta Tamulaitienė – pedagogė, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė, trijų suaugusių vaikų mama. Buvusi lietuvių kalbos, etikos mokytoja yra rašiusi švietimo, kultūros temomis Lietuvos dienraščiuose, laimėjusi kūrybinio rašymo konkursų. Knygoje „Paraščių vaikai“ autorė pateikia skaudų, autentišką pasakojimą apie jaunimo mokyklos vaikus, jų gyvenimą, apibendrinusi savo, kaip mokyklos vadovės, ir kitų mokytojų patirtį. Dalyvauja autorė Loreta Tamulaitienė, moderuoja dr. Žydronė Kolevinskienė. 

A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. 
2022-10-10

0 komentarai (-ų):