A. Mickevičiaus viešoji biblioteka. Dr. M. Martišiaus knygos „Atsargiai – propaganda“ pristatymasVilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos ir medijų tyrimų centro docento, daktaro Manto Martišiaus knyga „Atsargiai – propaganda“. Renginį moderuoja žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė. Šis renginys yra Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės programos dalis. Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia gyventojus spalio 24-31 dienomis minėti Pasaulinę medijų ir informacinio raštingumo savaitę (angl. Global Media and Information Literacy Week). Vienuoliktą kartą minimos Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės šūkis šiemet yra „Kuriant pasitikėjimą, būtinas medijų ir informacinis raštingumas“. MIR savaitės tikslas – padėti suprasti medijų ir informacinio raštingumo svarbą ir reikšmę mūsų visų, kaip piliečių gyvenime, paskatinti pasitikrinti savo MIR žinias, elgesį ir gilinti raštingumą. Veiklas orientuojant suaugusiųjų auditorijai, organizatoriai siekia, kad Medijų ir informacinis raštingumas taptų įrankiu pilietinės visuomenės telkimui, įgalinimui, piliečių tapatumo jausmo stiprinimui, sąmoningumo didinimui. A.Mickevičiaus viešoji biblioteka 2022-10-26

0 komentarai (-ų):