Nacionalinė švietimo agentūra. Įtraukiojo ugdymo praktika: išorinio vertinimo rezultatų įžvalgos ir ukrainiečių vaikų ugdymas mokykloseViešoji nuotolinė konsultacija „Įtraukiojo ugdymo praktika: išorinio vertinimo rezultatų įžvalgos ir ukrainiečių vaikų ugdymas mokyklose“. Viešosios konsultacijos, kurią 2022 m. balandžio 12 d. surengė Mokyklų veiklos plėtros skyrius, tikslas – pristatyti įtraukiojo ugdymo paskutiniąsias praktikas Lietuvos mokyklose. 

Renginio metu pristatytos Lietuvos mokyklų išorinio vertinimo įžvalgos dėl įtraukiojo ugdymo. Įžvalgomis dalijosi Nacionalinės švietimo agentūros metodininkas dr. Linas Jašinauskas, analitikė dr. Rima Zablackė, socialinė pedagogė Ana Pavilovič-Jančis. Apie įtraukiojo ugdymo iššūkius ir galimus jų sprendimo būdus, dirbant su ukrainiečių vaikais, dalijosi Vilniaus Levo Karsavino mokyklos direktorė Svetlana Butautienė bei Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Jolanta Savukynienė. 

Renginio organizatorius: Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyrius. 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2022-04-14

0 komentarai (-ų):