Tinklalaidė „Pokalbis laboratorijoje”. Kaip ir kodėl reikia mokytis matematikos?Trečiajame tinklalaidės „Pokalbis laboratorijoje“ epizode Nerijus Mačiulis kalbasi su Vilniaus Universiteto profesoriumi Rimu Norvaiša. Profesorius dirba tikimybių teorijos ir matematinės statistikos srityse bei nevengia į matematiką žiūrėti kiek plačiau, nei esame įpratę. Būtent matematiką bei jos mokymą mokykloje pašnekovai ir aptars šiame epizode. Praėjusiais metais matematikos valstybinio egzamino neišlaikė daugiau nei 30 proc. mokslevių. Galbūt dalis jų galvojo, kad šio dalyko žinių jiems neprireiks.Nerijus Mačiulis ir Rimas Norvaiša svarsto, ką daryti, kad rezultatai būtų geresni ir kaip geriau perteikti kūrybiškumą ir grožį, slypintį matematikoje? 
AB „Swedbank“ tinklalaidė „Pokalbis laboratorijoje”. 
2021-04-06

0 komentarai (-ų):