Nacionalinė švietimo agentūra. Vaizdo konferencija „Pavaduotojų lyderystė: papildoma mokymosi pagalba, konsultavimas“Vaizdo konferencija „Pavaduotojų lyderystė: papildoma mokymosi pagalba, konsultavimas. TIMSS rezultatai“ Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyriaus organizuojamo viešųjų konsultacijų ciklo „Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas“ vaizdo konferencijos, skirtos bendrojo ugdymo mokyklų direktorių pavaduotojams ugdymui „Pavaduotojų lyderystė: papildoma mokymosi pagalba, konsultavimas. TIMSS rezultatai“ vaizdo įrašas. Vaizdo konferencijoje kalbama apie Mokymosi praradimų dėl COVID-19 pandemijos kompensavimo plano 2021 metams priemonių įgyvendinimą ir trumpai pristatomi TIMSS tarptautinio tyrimo rezultatai. 
PROGRAMA 
Patirtimi dalijasi: Lina Černiauskienė, Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Vyta Šiugždinienė, Alytaus Putinų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Klimašauskienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Irma Daukšienė, Klaipėdos Baltijos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Iveta Mažutytė, Klaipėdos Baltijos gimnazijos IVc klasė mokinė.
TIMSS rezultatų pristatymas. Asta Buinevičiūtė, Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo politikos analizės ir tyrimų skyriaus tyrėja. 
Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas. Dr. Vida Kazragytė, Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų plėtros skyriaus metodininkė.
Konferenciją moderuoja Albina Vilimienė, Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų veiklos plėtros skyriaus vedėja.
Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-04-30

0 komentarai (-ų):