LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Viešoji konsultacija „Aukštasis mokslas, nuosekli inovacijų skatinimo sistema ir aukštos pridėtinės vertės verslas“Visuomenė kviečiama aktyviai dalyvauti konsultacijose dėl „Naujos kartos Lietuva“ plano. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Ekonomikos ir inovacijų ministerija, atsakingos už plano inovacijų ir mokslo komponentą, šią savaitę surengė viešąją konsultaciją „Aukštasis mokslas, nuosekli inovacijų skatinimo sistema ir aukštos pridėtinės vertės verslas“ tema ir kviečia toliau teikti pasiūlymus raštu.Viešojoje konsultacijoje dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių – Seimo, Vyriausybės, ekspertinių institucijų, aukštųjų mokyklų ir mokslo institutų, mokslo ir verslo asociacijų atstovai. 
Skaitykite daugiau: https://www.svietimonaujienos.lt/viesoje-konsultacijoje-del-naujos-kartos-lietuva-plano-diskutuota-apie-moksla-nuoseklia-inovaciju-skatinimo-sistema-ir-aukstos-pridetines-vertes-versla/ 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2021-04-22

0 komentarai (-ų):