Lietuvos nacionalinė biblioteka. Ciklas „Partizaninis karas XXI a. žmogaus akimis“. Partizaninis karas linksmaiSeptintojo Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdžio ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo centro paskaitų-pokalbių ciklo „Partizaninis karas XXI a. žmogaus akimis“ susitikimo metu istorikė dr. Aistė Petrauskienė kartu su komiku Pauliumi Ambrazevičiumi žvelgia į partizaninį karą ir jo dalyvius linksmai. Karas po karo Lietuvoje daugybei žmonių buvo skausmo, nežinomybės, ilgesio, netekčių, sunkių gyvenimo sąlygų metai. Nepaisant to, gyvenimas virė toliau, jame buvo pilna gyvybės, o liūdesį ir baimę pakeisdavo linksmos akimirkos, bunkeriuose skambėdavo juokas ir dainos, pogrindžio spaudoje – aktualijas atspindintys anekdotai ir karikatūros. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-04-16

0 komentarai (-ų):