Kūrybingumo mokykla. Žaidimai išranda pasaulįŽaidimai nuo seniausių laikų buvo nepaprastai svarbi kultūros dalis. Šiandien Lietuva neįsivaizduojama be krepšinio, tačiau lygiai taip pat antikinė Roma nesuvokiama be gladiatorių kovų. Mes žaidžiame vieni, kviečiame kitus ir buriamės į grupes, norėdami gerai praleisti laiką. Mes patys kuriame žaidimus ir perrašome taisykles. Tačiau žaidimai turi galią kurti ir mus pačius: keisti mūsų elgesį, emocijas, suvokimą ir standartus. Kaip žaidimai sąlygoja mūsų pasaulį? Šioje laidoje susisieja istorija, ekonomika, neuromokslas, sportas, psichologija, kultūros kritika. 
Laidos svečiai: dr. Milda Brėdikytė, Žaidimų tyrimų laboratorijos vyresnioji mokslo darbuotoja; Nomeda ir Gediminas Urbonai - duetas, kuriantis ekokritinį ir socialiai orientuotą meną; Vilniaus universiteto Psichologijos instituto mokslininkė Sigita Girdzijauskienė; Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto mokslininkas Giedrius Alkauskas; Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto mokslininkas Nerijus Milerius. Laida skirta projektui „Fenomenais grįstas ugdymas“. 
Kūrybingumo mokykla. 
2021-04-26

0 komentarai (-ų):