Lietuvos nacionalinė biblioteka. Kalbos klubas plius. Pokalbis su Severina Špakovska apie lietuvių–karaimų kalbų žodynąKalbos klube plius turime gerą progą pakalbėti ir apie mūsų kaimynų karaimų kalbą, nes išleistas šviesios atminties Anos Špakovskos „Lietuvių–karaimų kalbų žodynas“. Apie močiutę, žodyną, karaimų kalbą, apie tai, kas svarbiausia karaimų kultūroje, prof. dr. Jolanta Zabarskaitė kalbasi su Anos Špakovskos anūke, aktore, karaimų bendruomenės nare Severina Špakovska. Jei įdomu, kas labiausiai padeda išlaikyti karaimišką tapatybę, kaip vyksta karaimų kalbos stovyklos, ar žodynas yra tik žodžių sąvadas ir kokie tautos, kurios šaknys tiurkiškos, istoriškai susiklostę tapatybės bruožai atsispindi žodyne, paklausykite pokalbio. 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
2021-04-09

0 komentarai (-ų):