Vaizdo konferencija-refleksija „Mokyklų atradimai reaguojant į COVID-19 iššūkį“LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kartu su Nacionalinės švietimo agentūros atstovais organizuotos 10-osios vaizdo konferencijos mokyklos direktorių pavaduotojams medžiaga. Konferencijoje buvo kalbama apie tai, kas svarbu švietime šiandien (aptarti EBPO tyrimo rezultatai), ieškota geros mokyklos aspektų raiškos organizuojant ugdymą karantino laikotarpiu. Mokyklų direktorių pavaduotojai panelinėje diskusijoje dalijosi įžvalgomis, kokią gerąją patirtį iš vykusių vaizdo konferencijų pavyko pritaikyti ugdymo procese, o švietimo ekspertai apibendrino mokyklų atradimus reaguojant į COVID-19 iššūkį. NŠA ir ŠMSM atstovai dalijosi įžvalgomis, susitarimais ateičiai.

Nacionalinė švietimo agentūra.
2020-06-17.

0 komentarai (-ų):