Saulius Žukas. Kaip ateities piliečio ugdymą sutalpinti į mokyklos rėmus?Pranešime „Kaip ateities piliečio ugdymą sutalpinti į mokyklos rėmus?“ literatūrologas, literatūros kritikas, leidėjas, leidyklos „Baltos lankos“ įkūrėjas, vadovėlių bendraautorius Saulius Žukas atkreipia dėmesį, kad šiuolaikinėje mokykloje vis daugiau dėmesio turi būti skiriama įvairių sričių patyriminiam ugdymui, su realiu gyvenimu susijusioms projektinėms veikloms. Tai turėtų padėti praktiškai naudotis atskirų dalykų, kurių buvo mokomasi, gebėjimais. Pastaraisiais metais švietimo naujovės labiau siejamos su gamtos mokslais, jų integravimu. Būtina atstatyti balansą – suteikti galimybę bendroms veikloms jungti socialines ir humanitarines disciplinas.

Socialinio ir moralinio ugdymo konferencija „Ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio“.
Organizatorius - Lietuvos laisvosios rinkos institutas.
2020-06-23.

0 komentarai (-ų):