Konferencija „Ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio“. Diskusija „Ką reiškia ugdyti pilietį?“Diskusijoje dalyvauja: dr. Saulius Žukas - Literatūrologas, literatūros kritikas, leidėjas, leidyklos „Baltos lankos“ įkūrėjas, vadovėlių bendraautorius; Tomas Statkevičius - istorijos ir pilietinio ugdymo mokytojas; Greta Gudauskaitė - Vilniaus Gabijos gimnazijos moksleivė, aktyvi įvairių jaunimo organizacijų narė; bei savanorė, buvusi Lietuvos liberalaus jaunimo Tarybos narė, buvusi Jaunimo Europos komandos narė, įvairių tarptautinių projektų dalyvė.
Diskusiją moderuoja Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė, pripažinto ir populiaraus vadovėlio „Ekonomika per 31 valandą“ bendraautorė M. Vyšniauskaitė. Savo straipsniuose, viešuose pasisakymuose M. Vyšniauskaitė atkreipia dėmesį į bendrojo lavinimo būklę Lietuvoje, švietimo sistemos spragas, siekia gerinti ekonominio,socialinio ir moralinio raštingumo situaciją šalyje.

Socialinio ir moralinio ugdymo konferencija „Ištrinkime ribą tarp mokyklos ir pasaulio“.
Organizatorius - Lietuvos laisvosios rinkos institutas.
2020-06-23.

0 komentarai (-ų):