Pradinio ugdymo proceso inovacijos išbandymo ugdymo procese refleksijaŠio nuotolinio susitikimo tikslas – pristatyti projekte „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ dalyvavusių ir inovaciją išbandžiusių mokyklų gerąją praktiką.
2020 m. gegužės 21 dieną įvykusio renginio metu buvo pristatytos 4 dalyvavusios mokyklos, pateikti trumpi mokyklų išskirtinumai. Trumpai pristatytos metodinio leidinio sudedamosios dalys, aptarti gauti mokytojų anketų rezultatai, kurie atskleidė, kad išmaniosios technologijos tinkamos ugdyti vaikų bendrąsias ir dalykines kompetencijas. Visos mokyklos žodžiu pateikė savo įžvalgas, pastebėjimus, pasidalino džiugiomis akimirkomis ir tobulintinais dalykais. Taip pat aptrata ir vykusi projekto sklaida.
Inovacijų, pritaikomų gamtos mokslų ir kūno kultūros ugdymo procese, išbandymo ir vaizdo susitikimo organizatorius – VšĮ „Klaužada“.
Projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ koordinatorius – Nacionalinė švietimo agentūra.

Nacionalinė švietimo agentūra.
2020-05-21.

0 komentarai (-ų):