Vaizdo konferencija „Projektas TIWI – tyrinėjimu grįsto mokymosi patirtis integruojant programavimą“Vaizdo konferencijos tikslas – pristatyti TIWI projekto patirtį ir aptarti mokymosi tyrinėjant aplinkų (angl. ILS, Inquiry Learning Space) panaudojimo galimybes mokant(is) nuotoliniu būdu. Gerosios patirties sklaidos renginyje mokymosi tyrinėjant (inquiry) esmę pristatė ir jo galimybes mokant(is) nuotoliniu būdu aptarė Deusto (Ispanija) universiteto mokslininkė, patirtimi dalinosi Lietuvos TIWI projekto Focus mokytojai, konkurso laimėtojai, kalbėjo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir NŠA atstovai. Vaizdo konferencijoje dalyvavo mokyklų direktorių pavaduotojai, pradinio ugdymo, STEM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos) dalykų ir IT mokytojai.

Nacionalinė švietimo agentūra.
2020-06-26.

0 komentarai (-ų):