Climate activist Greta Thunberg at the European Parliament (Kovos su klimato kaita aktyvistė Greta Thunberg lankosi Europos Parlamente)Climate activist Greta Thunberg is at the Parliament to discuss the EU's climate laws and targets with members of the Committee on Environment, Public Health and Food Safety. The meeting takes place on 4 March 2020, after the adoption of the Commission’s proposal on the EU climate law, which will aim to make Europe the first carbon neutral continent by 2050.


Švedų kovos su klimato kaita aktyvistė Greta Thunberg lankosi Europos Parlamente ir aptaria ES klimato teisinius aktus su Aplinkos, Visuomenės sveikatos ir Maisto saugos komitetų nariais. Šis susitikimas – pirmoji reakcija po to, kai kiek anksčiau buvo priimtas Europos Komisijos pasiūlymas dėl ES klimato įstatymo, kuriuo siekiama iki 2050 metų Europą paversti pirmuoju anglies atžvilgiu neutraliu žemynu.

Daugiau informacijos rasite čia.

Europos parlamentas.
2020-03-04.

0 komentarai (-ų):